Monumo svítící květináč Pixel Pot

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Jednoduchý geometrický květináč Pixel Pot s LED osvětlením je zajímavým designovým kouskem, který rozzáří váš interiér i exteriér. Je příjemným zdrojem světla a vytváří jedinečnou atmosféru.

Dostupnost Doručení do 14 pracovních dnů
Barva květináče
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do
22.2.2023
Cena 4 644,63 Kč bez DPH
5 620 Kč    
Kód produktu 1658/900
Kategorie Svítící květináče (LED)
 

Svítící květináč Pixel Pot má jednoduchý geometrický tvar, který odpovídá designovým trendům. Květináč rozzáří váš interiér i exteriér, je totiž plně voděodolný. Je příjemným zdrojem světla, které vytváří jedinečnou atmosféru. Díky kvalitnímu polyethylenovému materiálu s UV ochranou je LED květináč výjimečně odolný a zachovává si svou barvu i při vystavení slunci a povětrnostním podmínkám. V nabídce máme širokou škálu barev.

Standardní provedení květináče má dvojité dno, které chrání kořeny rostlin před ochlazením nebo přehřátím. Pokud vám připadá hloubka květináče (18 cm) příliš malá, můžete si objednat verzi W*/light s jedním dnem, která vám zajistí větší objem květináče.

Volitelné příslušenství
- Odvádění vody a okysličení kořenů rostlin - květináče ve verzi Outdoor se systémem odvádění vody mohou být vystaveny silným dešťovým srážkám.
- Žárovka RGB na dálkové ovládání
- Bezdrátový modul RGB na dálkové ovládání.

Údržba
Výrobky Monumo můžete čistit vlhkým hadříkem a teplou vodou s naředěným tekutým mýdlem.

Polyethylen
Naše produkty jsou vyrobeny z polyethylenu vysoké kvality. Tento materiál se vyznačuje vysokou odolností na mechanická poškození, teplotní rozdíly a UV záření, což zajišťuje květináči výjimečnou stálost.

 

VÝŠKA 50 cm
ŠÍŘKA 50 cm
HLOUBKA DNA 18 cm
MATERIÁL Polyethylen
VÁHA 4,5 kg
DÉLKA KABELU 2,9 m
SVÍTIDLO E27, žárovka LED5W
VODĚODOLNOST ano
TEPLOTNÍ ODOLNOST -30° až +60° C